České televizní pořady, které stojí za to vidět

Ať už jste milovníci televizní zábavy, vaření či životních osudů, na českých televizních stanicích běží mnoho kvalitních pořadů, které by vaší pozornosti rozhodně neměly uniknout.

Partička

Improvizační show televize Prima, která se vysílala od března roku 2011, slaví nebývalý úspěch i přes to, že nové díly se již nenatáčí. Hlavními hvězdami jsou Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela. Pořadem provází Daniel Dangl stejně tak, jak tomu bylo na slovenské televizi, a je zároveň i režisérem.

A o co v této zábavné show jde? Herci dostávají různá zadání na improvizaci, které musí plnit. Mezi nejznámější hry patří Seznamka, ve které hrají všichni čtyři herci. Tři z nich hrají předem určené postavy, čtvrtý se snaží zjistit na základě herci poskytnutých informací, kdo že vlastně jsou.

Show Jana Krause

Talk show volně navazující na Uvolněte se prosím, které se vysílalo na televizní stanici ČT 1 v letech 2004 – 2010.

Moderátorem je Jan Kraus a pořad se natáčí většinou pouhý den před vysíláním v divadle Archa s živými diváky. Výjimkou jsou speciální epizody natáčené v New Yorku, Miláně či Bratislavě.

Jan Kraus si pravidelně do talk show zve tři hosty. Objevilo se zde mnoho českých i zahraničních politiků, zpěváků, herců a umělců, stejně tak jako lidí, kteří vynikají v méně obvyklých profesích či sportu.

Ano šéfe!

Zábavně-gastronomický pořad televize Prima, kde je hlavním aktérem kuchař a uznávaný odborník v oboru gastronomie Zdeněk Pohlreich.

Náplní pořadu je pomoci zlepšit českým restauracím způsob vedení, kuchyň, obsluhu a marketingovou strategii. Pořad je také proslulý nevybíravým slovníkem hlavního protagonisty Zdeňka Pohlreicha. Zejména když hodnotí jídla, která restaurace servírují, sprostými výrazy se to jen hemží.

I přesto má však pořad i jeho hlavní aktér velkou oblibu diváků a mnoho z nich tvrdí, že se zasadil o celkové zlepšení gastronomie v Čechách.

Toto jsou jen tři z mnoha kvalitních pořadů, které můžete vidět na českých televizních kanálech.

Leave a Reply