Nejpopulárnější televizní pořady

Dnes jsme pro vás sestavili žebříček nejlepších televizních pořadů, a to napříč všemi kanály. Seřazeny jsou podle nejlepšího diváckého ohlasu.

  • 1. Partička

V Česku máme zatím stále jedinečnou improvizační show televize Prima, která čerpá z fantazie čtyř herců. Pořad se nejdříve své oblibě těšil na Slovensku, kde sklidil velký úspěch. Když režiséra napadlo vyslat tento pořad do České republiky tak zřejmě ani on sám ještě netušil, jaký úspěch bude mít.

  • 2. Re-Play

Hlavní tématikou pořadu jsou především novinky ze světa počítačových her. Pořad se původně vysílal na televizi Public. Od roku 2011 je k vidění v pravidelných intervalech na kanálu Prima Cool. Jeho popularita rostla stejně rychle jako popularita televize Cool. Dnes je již její nedílnou součástí.

  • 3. Ano, šéfe!

Zde se asi naplno projevuje typická česká škodolibost. Tento zábavně gastronomický pořad se těší úspěchu především díky Zdeňku Pohlreichovi a jeho černému humoru a nevybíravé formě mluvy. V pořadu lze slyšet také poněkud peprné hlášky.

  • 4. Show Jana Krause

U televize Prima ještě zůstaneme. Nejpopulárnější česká talkshow, kterou můžeme sledovat na Prima Family od roku 2010, kdy byla odkoupena od ČT 1. Jan Kraus přešel k televizi Prima kvůli dlouhodobým neshodám s Českou televizí. Zde pořad ještě více nabyl na své popularitě.

  • 5. Autosalon

Dal by se již také označit za českou stálici. Již roky je pod taktovkou televize Prima a zároveň je stále tím pravým ořechovým pro příznivce novinek ze světa motorismu. Bohužel jeho popularita poslední dobou mírně upadá, možná je to právě tím, že ho samotná televize neustále vytlačuje z hlavního vysílacího času do ústraní.

  • 6. Vyprávěj

Je jediný pořad České televize, který se umístil v našem žebříčku. Jedná se o Retroseriál, který se vysílal v letech 2009 – 2013 na prvním kanálu České televize. Jeho diváckou oblíbenost utvrzuje sledování repríz mimo hlavní vysílací čas.

  • 7. Ordinace v růžové zahradě 2

Seriál z lékařského prostředí na své popularitě ztratil už dávno, nejspíše z důvodu, že nemáme herce, který tu neúčinkoval. Co mu však nelze upřít, je jeho vysoká sledovanost, která přes všechny chmury zůstala ve velkých číslech do dnes. K vidění je na TV Nova.

Leave a Reply