O nás

Pokud jste vášnivými fanoušky televizních pořadů, filmů seriálů, zábavních show a všeho, co se televize týče, stejně jako my, pak jste tu na správném místě!

Spolu se mnou vám již neunikne jediná zábavní show, kterou stojí za to zhlédnout. Ukáži vám, jak si užít spoustu zábavy z pohodlí obývacího pokoje. Televizní obrazovky jsou již několik let nedílnou součástí našeho života. N

President Barack Obama watches the confirmation hearings for Judge Sonia Sotomayor in the outer Oval Office on July 14, 2009. (Official White House Photo by Pete Souza) This official White House photograph is being made available for publication by news organizations and/or for personal use printing by the subject(s) of the photograph. The photograph may not be manipulated in any way or used in materials, advertisements, products, or promotions that in any way suggest approval or endorsement of the President, the First Family, or the White House.

edokážeme si bez nich představit jediný den. Není divu, že se mnoho lidí v dnešní době neobejde bez jejich rozptýlení.

Díky mě však získáte přehled o všem, co se v televizi šustne. Už nebude muset stereotypně přepínat širokou škálu kanálů aniž byste věděli, na co se koukat.

Právě pro televizní fanoušky jako jste vy jsem vytvořil tyto stránky, které vám v brzké době poskytnout potřebnou inspiraci při výběru televizních pořadů. Nebudou chybět ani tolik důležité a rozsáhlé recenze, ve který si posvítíme jak na ty největší hitovky, tak na ty největší propadáky.

Ono najít oblíbené pořady nebo filmy není nic až tak těžkého.

Díky nové generaci digitálního vysílání máme prostřednictvím svého dálkového ovládání možnost přepínat mezi několika desítkami kanálů. Ovšem najít takové, které nám opravdu přirostou k srdci, to je už jiná kapitola. A pokud už něco takového najdeme, komerční televize nás dokáže znechutit velkou sérií vnucených reklam. Znáte například ten pocit, kdy se nemůžete rozhodnout na který kanál se dívat, a tak úzkostlivě držíte dálkové ovládání v ruce takřka nepřetržitě? Typickým příkladem může být období Vánoc nebo Silvestra. My ano! S námi již budete vědět, jestli se letos vyplácí sledovat mejdan roku z Václaváku. Tak tedy připraveni? Chopte se popcornu, zábava začíná!