Populární české TV pořady

AZ-kvíz

Pořad ČT, který se v televizi vysílá od roku 1997. Jedná se o soutěžní pořad, jehož otázky jsou zpracovány externími spolupracovníky české televize. V soutěži tak potkáte otázky z nejrůznějších oborů a oblastí zájmů. V soutěžním pořadu můžete získat peněžní výhru a také věcné ceny, díky čemuž má pořad AZ-kvíz značný divácký ohlas.

Na plovárně

Další z pořadu ČT, který se na obrazovkách objevuje již od roku 1999. Hostitelem této televizní talk show je známý herec a muzikant Marek Eben. Podstatou pořadu je příjemná diskuze či spíš povídání se zajímavými osobnosti z celého světa. Ke dnešnímu dni bylo natočeno již přes 600 dílů, přičemž natáčení se z původních prostor pražské občanské plovárny přesunulo do klubu Avion.

Jak se staví sen

Zábavný pořad televize Prima, jejž na obrazovky uvádí Laďka Něrgešová. V pořadu můžete sledovat zajímavé proměny bydlení, řízené ostřílenou šesticí designérů. Každá epizoda představuje příběh jedné rodiny a jejich domácnosti, jejíž proměna k lepšímu se stává výzvou pro tým designérů.

Všechnopárty

Pořad Všechnopárty, jehož hostem je Karel Šíp, se na obrazovce české televize vysílá již po dobu 9 let. Jedná se o formát talk show a během pořadu jeho moderátor hovoří s významnými osobnostmi kulturního a společenského života: herci, hudebníci, umělci, sportovci apod.

Prostřeno!

Unikátní formát televizního pořadu, ve kterém se schází pětice amatérských kuchařů v boji o 50 tisíc korun. Tato zábavná gastronomická show má neuvěřitelný divácký ohlas, přesto že se vysílá již po dobu několika let. Pořad od jeho počátku moderují oblíbené herci Jana Boušková a Václav Vydra.

Hlas Československa

Oblíbená pěvecká soutěž se vysílá na televizi Nova a letošní ročník divákům přinesl velké změny. Koučové týmů Dara Rolins a Marta Jandová se tak letos usedly do dvojkřesla. Znamená to, že tvoří jeden tým a musí se shodnout na výběru soutěžících. Dále v souboji dvou hráčů koučové budou mít možnost toho neúspěšného hráče “ukradnout” pro svůj tým.

Leave a Reply